oprava-6
30.01.2014

11/4/2014 MY NAME IS TECHNO @ PAUL MAC (UK)

DJs: PAUL MAC (Stimulus, Tactical / London,UK), Makarov (Kombination Research), Lamy CZ (Techno Connection), Shimita (Techno Connection), B.One.K, Piny ///

Zdravíme všechny fanoušky kvalitní elektronické hudby. Máme zde další pokračování klubové techno akce My name is techno, která se uskuteční 11.4. 2014 v klubu Pekelnej Bar na pražském Andělu.

A bude se opravdu na co těšit. Po parádním dílu s Alexanderem Kowalskim, se můžete těšit na další techno legendu, která na tomto večírku vystoupí.

Tentokrát k nám z Londýna přiletí velká osobnost na poli
elektronické scény, britská techno legenda, majitel labelu STIMULUS a TACTICAL, polovina dua KILLA PRODUCTIONS, maestro PAUL MAC.

Je nám obrovskou ctí vůbec poprvé v Praze představit tuto legendu z britských ostrovů, špičkového producenta, který se na poli elektronické scény pohybuje už 25 let, vydal neuvěřitelných 140 releasů na více jak 50 labelech, jmenujme např. Kanzleramt, Theory, Ingoma, Blueprint a velká spousta dalších.

Paul Mac je součástí energického projektu KILLA PRODUCTIONS, kterou tvoří s další legendou britské scény Benem Simsem! Jejich společná vystoupení sklízejí obrovský úspěch po celém světě a ne jinak tomu bylo i u nás na brněnské Apokalypse.

Paul Mac je geniální skladatel ve všech směrech, jeho producentská činnost je naprosto nevídaná a jeho obrovský hudební rozhled a počet vydaných releasů jsou toho jasným důkazem.

My se na jeho vystoupení moc těšíme a troufáme si tvrdit, že to bude opět originální a nezapomenutelný mejdan.

O support se postarají naši čeští borci. Vynikající techno producent MAKAROV, dj B.ONE .K, PINY a LAMY CZ & SHIMITA.
A i tentokrát po skončení tohoto mejdánku, pro vás bude nachystána afterparty opět ve výběhu pražského ZOO baru!

Kde budeme pokračovat našláplým line-upem a tančit do
odpoledních hodin.

Samozřejmostí bude posílený zvuk, dekorace, videoprojekce a spousta dalších věcí. Pořádně pro vás peklíčko vymazlíme.

start: 21.00  vstup: do 23h 150-, od 23h 20

techno connection