FIL_5641
20.09.2013

27/9/13 MY NAME IS TECHNO – BARI & HASKY(Sk)

Tentokrát si na své přijdou příznivci jak aktuálního techno soundu, tak i klasického techna. Poznají další nové, neokoukané, výborné techno DJs, pro které je muzika vším a kteří mají rozhodně co nabídnout.

Headlinery tohoto dílu budou slovenští DJs, kteří k nám přicestují z Bratislavy. Pořádají zde techno akce Planet rhythm a Algorhythm, na kterých vystoupila spousta lokálních djs a další umělci ze zahraničí. Tito páni hráli např. festival Bee Free, dále v legendárním slovenském SubClub a ve většině dalších klubech na Slovensku. Hráli po boku všech slovenských technomatadorù a podívali se i za hranice Slovenska. Bude pro nás čest přivítat slovenské duo, kteří si říkají Bari a Hasky.

Dalším pekelníkem bude stálice české techno scény, maestro CZScream, kterého netřeba dlouze představovat. Tento pán působí na české scéně už spoustu let, zahrál si na většině českých akcích, jmenujme např. Apokalypsa, Summer of love a spousty dalších. Dříve hrával hardtechno a klasické techno, dnes už si pluje ve vlnách současného zvuku.

O oldschoolovou nálož se postarají severočeští rodáci LamyCZ a Shimita. DJs ze seskupení techno connection a pořadatelé tohoto candrbálu.:) Jak je u nich zvykem, bude se hrát svižnější a tvrdší technisko, což zcela jistě přijde vhod a nejeden z nás protancuje střevíc.:D

Tuto šestici uzavírá další pán ze slovenska, žijící v Praze, dj, který valí nekompromisní slovenskej techno sound, ale i současný zvuk a rád si střihne i oldschool. My to vidíme to na vydatnou ranní nálož. Jeho jméno je dj Teeno.

Mejdan odstartuje úderem 21h a tančit se bude až do brzkého rána.

Trochu matematiky závěrem

Vstupné na tento mejdánek bude 80,- a velké pivko 0,5l Pilsner Urquell za 34,-!

Všechny vás rádi přivítáme 27.9. v Pekelnym baru, společně započneme start nové klubové sezony a v první řadě řádně zakalíme!

Přijďte podpořit tyto velmi šikovné pány ze slovenska a samozřejmě všechny ostatní, užít si jejich kvalitní podání techna a pořádně zapařit..

Moc se na vas těšíme.

techno connection

_________

Profily DJs
__________

DJ Bari

http://www.idj.cz/bari/

DJ Hasky

http://www.idj.cz/hasky/

DJ CZScream

http://www.idj.cz/czscream/

DJ Martin Teeno Chovan

http://www.idj.cz/teeno/

Lamy CZ

http://www.idj.cz/lamycz/

Shimita

http://www.idj.cz/shimita/