DSC_0215
10.03.2014

30/4/2014 PEKELNEJ BAR presents JOHNNY FIASCO(USA)

http://www.techno.cz/rozhovor/45190/johnny-fiasco-pokud-znas-dobre-svoje-srdce-znas-dobre-i-svuj-styl…

>>>>Johnny Fiasco ( Defected / MN2S / Om Records / Klassik Fiasco)<<<<
Line up dozdobí zvučná česká jména Face, Vilem, Petr K, Detrik, Bim.Bo & George Babas, C´moi

>>>Johnny Fiasco (USA/Chicago) biografie
Během posledních dvaceti let se Johnny Fiasco stal legendou a je uznán jako skutečný průkopník Chicago House scény. Tento impozantní producent a remixér nalétá tisíce kilometrů ročně za speciálními akcemi klubů po celém světě! Jeho pozoruhodný zvuk je elegantní kombinací soulfull elektronických melodií, tech vibrací, house základu , diska a čistého funku . Vyrůstal na Chicago South Side. Počátky kariéry Johnnyho Fiasca lze nalézt ve slavném klubu Shelter . Posouvá hranice House Music jako jeden z průkopníků bok po boku Marka Fariny v klubech jako např. SmartBar , Lizard Lounge a nechvalně známý Club Naked .

Dnes je Fiasco jedním z nejlepších producentů a remixérů elektronické hudby na světě. Jeho reputace jako producenta mu zajistili spolupráci s labely jako Sony , Jive , Epic , Warner Bros, Defected , Om Records a Universal UK . Jeho obrovský katalog obsahuje práci s umělci jako Kaskade , Owl City , Rihanna , Donna Blakely , Bob Sinclair , DJ Sneak a mnoho dalších . Billboard Kredity Johnny Fiasco je Samantha James “ Rise “ ( Om Records ) # 1 taneční graf polohy , a # 1 Billboard ® přepracování Justin Timberlake je smash singl “ Cry Me A River . “ Není pochyb o tom, že nahrávky Johnnyho Fiasca je vždy možné nalézt v rukou DJů po celém světě . Aktuální vedlejší projekty patří cutting edge sound design pro mobilní zařízení a licencování hudby pro značky , jako je MTV , Budweiser , Marlboro a videoher .

Citáty umělců
Kaskade – „A true legend that has helped define the ‚Chicago Sound‘ over the last two decades, respect.“
Jimpster – „Johnny has been rocking the spot for me ever since I discovered his ‘Conduction’ track. A seriously accomplished producer and DJ who is taking Chicago house to the next level.“
Chuck Love – „Johnny has always inspired me. His sound is always rock solid and he understands the music on a very deep level. He has a slammin‘, modern approach, to everything he touches.”
Jon Cutler – „Johnny’s been way ahead of the game from back in the day and continues to make ground breaking tracks for the future.“
Mastiksoul – „Johnny Fiasco is a living legend.“

vstup/entry 250kč / 9euro
door open 21:00