DSC_0203
11.04.2014

7/5/2014 ADLET B-DAY..R U Kidding?! w. JULIAN PEREZ in PEKELNEJ BAR

http://www.techno.cz/rozhovor/45284/julian-perez-nechci-byt-zaujaty-sam-sebou

>>  << (Solid-AM, Fathers & Sons Production, VIVa Music) for the first time in Prague!

Julian Perez objevil lásku k elektronické hudbě na začátku 90. Let. Ovlivněný old school housem a techno groovy, vytříbil svůj styl importem z Detroitu, Chicaga a Velké Británie. V 16 letech začal Julian s DJingem, jako s koníčkem pro přátele, díky nahrávkám od MK, Todda Terryho, Carla Craiga, Cheze Damiera, Paula Johnsona, DJe Sneaka… Někdy tou dobou vstoupil poprvé na klubovou scénu a začal hrát v menších klubech v jeho rodném městě.

Rok 2006 zavedl Juliana na Ibizu. Jeho čerstvý a elegantní styl vyvolal rychlý zájem a přiblížil se promotérům z Londýna a Ibizy, kteří mu tam v průběhu letní sezóny nabídli příležitost hrát v mnoha klubech jako Pacha Hotel, Space, Blu, Ushuaia, Sands, rezidenturu na Salvation parties v Heavenu v roce 2007, rezidenturu v La Plage v r. 2009, plus různé villa párty okolo Ibizy.

V zimních sezónách cestoval na nové pobřeží, hrál v Argentině, Uruguayi, Brazílii, Costa Rice, Panamě a představil se na festivalech jako ADE (Amsterodam Dance Event), Sonar, Kazantip a Miami pro WMC (Winter Music Conference), label showcases a akce okolo konference po poslední 4 roky.

Rok 2010 začal pro Juliana jako nová éra, když hrál v mnoha klubech ve Španělsku, Řecku, Rakousku, Itálii, Nizozemí, Velké Británii, Filadelfii, Miami a New Yorku.

Jeho debutový track, který vyšel na labelu Lowpitch Records se dostal do TOP 50 deep house tracků na Beatportu během prvního týdne od vydání. S několika vydanými produkčními počiny na labelech jako Leftroom, Lowpitch, Recycle a Tzinah je Julian bezesporu umělec, na kterého je třeba se zaměřit.

Umělci jako Richie Hawtin, Ricardo Vilallobos, Loco Dice, Carl Cox, Marco Carola, Onur Ozer, Raresh, Rhadoo, Mathias Kaden, Tobi Neumann, Livio & Roby, Kerri Chandler, Franco Cinelli, The Martinez Brothers hrají jeho nevydané i vydané tracky poslední 3 roky.

V roce 2012 je Julian součástí VIVa Warriors, účastnil se label showcases po celém světě. Jeden z nejvíce žádaných tracků sezóny byl jeho remix staré klasiky „The Night Train“, opravdový hit hraný největšími jmény celé léto.

Julian Perez se soustředí na jeho vlastní novou značku „Fathers & Sons Productions“, undergroundový house/techno label, vydávající pouze vinyly – jediný label s velmi omezeným počtem kopií. Všechna vydání se vyprodala během prvního týdne a všechna se umístila na prvních třech místech v TOP techno vinyl prodejích. Navíc Julian představuje „Fathers & Sons First Anniversary Shows“, 12 eventů po celém světě. Vystoupení se konala v různých zemích během druhé třetiny r. 2013, začala v Miami a pokračovala do Berlína, Barcelony, Curychu, Moskvy, Bukurešti atd., plus obrovský event na Sonar Week v Barceloně.

Na akcích se představili umělci jako Mathias Kaden, Valentino Kanzyani, Tobi Neumann, Martinez, DJ W!ld, tINI, Bil Patrick, Sebo K, Boris Werner, Franco Cinelli…a samozřejmě Livio & Roby a S.A.M. jako pravidelní přispěvatelé na labelu.

Léto 2013 bylo velmi úspěšné, když Julian hrál 3x ve Fuse na Ibize na Sankeys closing, Kazantip Festival s jeho vlastí showcase a mnohá další data a místa v Evropě.

Na podzim 2013 a jaře 2014 jede tour po Americe, jižní i severní s agenturou Bullitt.

Julian byl nominován jako nejlepší umělec 2012 a 2013 na Vicious Music Awards. Vytvořil si pevnou reputaci po celém světě, se silnou základnou fanoušků jeho elegantním pohlcujícím groovy stylem. Nejlepší způsob, jak poznat a vychutnat si Juliana Pereze je poslouchat ho v jeho vlastním světě za mixážním pultem. Jeho sound se nyní ubírá daleko za deep a old school housové groovy, tlačí unikátní sound, který je neustále přinášen fanouškům jako soundtrack ke zkušenostem na největších světových akcích.

http://www.julianperez.com/

www.residentadvisor.net/dj/julianperez

http://www.discogs.com/artist/Julian+Perez

http://www.youtube.com/user/julianperezcom

Support:

Adlet (Pekelnej Bar) celebrating b-day

http://www.mixcloud.com/adlet/

Pert (Pekelnej Bar)

Otik von Hell (Pekelnej Bar)

Boosted sound, groovy tech-house.
Limited capacity.

Entry 150,- CZK