Naši rezidentní DJs

C´moi

C´MOI

Hudbu miluje odjakživa. Na pražské taneční scéně prošoupala za posledních patnáct let mnohé střevíce a na sjíždění Myspace, Youtube a Soundcloud si vybudovala slušnou závislost. Na jaře 2012 jí napadlo začít hrát. Měla štěstí, že to slyšel dj Pat Heart (FR/Just like that), který vyslovil […] Více informací »

Soul de Marin

SOUL DE MARIN (NL)

Producent, DJ a eventmanager Soul de Marin se narodil v nizozemském Rotterdamu. Inspiraci pro svou tvorbu nachází v jazzu , soulu a old school hip-hopu. Inspiruje se umělci co skrze hudbu vyprávějí svůj příběh. Soul de Marin je charakteristický svým osobitým zvukem a díky tomu […] Více informací »

Flapjackers

FLAPJACKERS (BE)

Roel De Prins a Robbe Boons založili projekt Flapjackers na začátku roku 2011 a od té doby je jejich jméno na vzestupu. . Jejich společná láska k house music a dlouholeté zkušenosti v produkci a DJ’ingu je přivedla na myšlenku založit duo. Flapjackers jsou známí […] Více informací »

Danny White

SLUM SCIENCE – DANNY WHITE (UK)

Seskupení producentů underground house music Slum Science „bylo založeno v roce 2003 UK producentem Danny Whitem, který vydal“ G Delight „EP na DAZ Saund´s Resident Records londýnském Labelu. Během posledních deseti let Slum Science vydali řadu EP na Icon, Black Cherry, Lingo, Deep Future, stejně […] Více informací »

Tommy Largo

Tommy Largo (Nl)

Již ve školním věku začal Tommy Largo shromažďovat sbírku vinylů. Utrácel za ně veškeré kapesné. Výhradně old school Disco, Funk & Soul než se v roce 1986 poprvé dostal k house music nahrávkám. Tommy pochází z holandského Arnhemu, kde začal svou DJskou kariéru. Díky velkému […] Více informací »

JR_From_Dallas_03resize

JR From Dallas (Fr)

DJ/Producent, Chicago House purista JR From Dallas žije ve francouzském Lille. Pro svou tvotbu čerpá z vlivů deep, jackin, tech-house, současně však chce zachovat 90´s house oldschool beat. Jeho tracky jsou v playlistech nejuznávanějších undergroung house DJs jako jsou Mark Farina, Phill Weeks, Hector Moralez, […] Více informací »

Mrdat

Godzi

Milovník Vintage Jackin Swing Soulful House ví,  jak udělat Groove a pobavit lidi. K profesi DJe a k prvnímu hraní na komerčních diskotékách se dostal v šestnácti letech. Láska k hudbě Godziho přinutí o dva roky později koupit gramofony a první vinylové desky. Na jaře […] Více informací »

Adletka

Adlet

Adlet je stálicí na české elektronické scéně. Působí zde již 11 let, za tu dobu si prošla mnoha kluby, jak zde, tak i v zahraničí. Po dlouhé době, kdy veškerou energii věnovala vocal housu, se nyní vydala západním směrem a po krátkém techno období objevuje […] Více informací »

FIL_4284

Thomas Carter

DJ Thomas Carter se narodil v roce 1982 v Praze. Klubová scéna ho nadchla již jako teenagera v 15ti letech. Ve svých 18ti se rozhodl stát se DJem, pořizuje si techniku, nakupuje první asfalty a veškerý volný čas podřizuje tréninku mixu. V začátcích to bylo […] Více informací »

Farrelly_DJ_chicago_jackin_house1

Farrelly

Farrelly působí na dj scéně již od roku 2002. První zkušenosti sbíral po boku Dje Listera na parties ve Vlašimi a Klecanech. Jestli se o někom dá říci, že se pro DJing narodil, tak je to právě DJ Farrelly. S léty za mixem nashromáždil spoustu […] Více informací »

Pert1

Pert

DJ Pert pochází z Českých Budějovic. Od roku 2009, kdy si pořídil první gramofony, postupně pronikl do techniky mixování. Po nespočtu soukromých akcí následovalo hraní na veřejnosti. Od té doby je stále více ovlivněn stylem undergroundového tech house. Ve svých setech často experimentuje s kombinací […] Více informací »

Svejk

SveeJK

DJ SveeJK (Švejk) patří navzdory svému  věku k nové nastupující generaci underground houseových DJs. Vyzrálý a stabilně vzrůstající výkon, kdy si vždy můžete být jisti, že na stagi odvede skvělý výkon je nejspíš výsledkem toho, že nejdříve založil rodinu, postavil dům a zasadil strom. O […] Více informací »

Shark8

Shark8

Shark8 si elektronickou hudbu oblíbil na počátku milénia, po sezoně mejdanů se rozhodl postavit za gramofony sám a v roce 2001 tedy nastartoval svou úspěšnou DJskou kariéru. Začátky si užil  v libereckém Liquidu. Do roku 2006 se věnoval technu. V roce 2005 v den svých 18. […] Více informací »

MCB

MCB

MCB aka Polapa je DJ, producent a promoter Věnuje se elektronické hudbě již více jak 18 let. Můžeme ho bezesporu zařadit k prvním průkopníkům a pionýrům EDM ve Zlínském kraji. Posledních 8 let žije v Praze. Po celou dobu pod vlivem ostrovní britské scény a […] Více informací »

Kunda

Twin

  Na počátku 90tých let ve svých 12 letech poprvé hrál pro pár nadšenců v DDM Dačice.   Jako teenagera ho uchvátila elektronická hudba  a propadl kouzlu pouštění vinylových desek na gramofonech V roce 2000 se pustil do vlastní tvorby a propagace seskupení INNER SPACE CREATORS. Pořádá první […] Více informací »

Pica

Pif

PIF talentovaný DJ a producent začal vystupovat v roce 2005 a od té doby absolvoval již přes 300 vystoupení v různých klubech po celé ČR. Pro svůj pozitivní přístup, pracovitost, přehled a energické podání house music patří k nejčastěji obsazovaným DJs nové nastupující generace v ČR. Od […] Více informací »